a
  >  Uncategorized   >  maminuklubs.lv – Kādu gultu izvēlēties mazajam pasaules pētniekam?

maminuklubs.lv – Kādu gultu izvēlēties mazajam pasaules pētniekam?

Vai esat gatavi radīt īstu pasaku pasauli? Šīs unikālās gultiņas pārvērtīs istabu īstā radošā istabā, kur šļūkt pa kalniņiem, izspēlēt tējas dzeršanas ballītes, rotaļāties džungļos vai ceļot tālos sapņos. Ja Tu vari izsapņot, tad varam to piepildīt!

Castle beds jeb Pils gultas ir uzņēmums, kurā varēsi piepildīt lielāku un mazāku bērnu sapni- par īstu princešu cienīgu gultu, nē, pat valstību, vai supervaroņu štābiņu, kurā spēlēt draiskas spēles ar saviem labākajiem draugiem. Uzņēmuma plašais produktu piedāvājuma klāsts ļaus radīt pavisam īpašu vietu Tavam mazajam. 

Kā vecāki mēs izprotam bērnu vajadzības un vēlmes, kas ļaus bērnības laiku atcerēties kā kaut ko īpašu, radošu un fantāzijas rotaļām bagātu. 

Castle Beds ir starptautisks uzņēmums ar ciešu saikni ar Latviju. Uzņēmums pamatdarbība, ražošana un pakošana tiek veikta Budapeštā, Ungārijā, materiālus iepērkot no Latvijas. Tāpat tiek krāsotas arī Latvijā saražotās mēbeles.

Serviss no A līdz Z ir labākais, ko klientam var piedāvāt un personīgs kontakts ar lientiem ir īpaši svarīgs, ieklausoties vēlmēs un vajadzībās, saņemot satriecošas klientu bildes un atsauksmes par komandas paveikto darbu. 

Bērnu sapņu piepildīšana un kvēlāko fantāziju pārvēršana realitātē ir uzņēmuma pamatideja, lai katram bērnam būtu neaizmirsrtams bērnības rotaļu laiks- vienalga, vai nepieciešams rotaļu auto vai neparasta princešu pils, tematiskās gultas iederēsies ikvienā bērnistabā. Plašā izvēle, kas stiepjas desmitos dažādos variantos, ir ārpus no šīs pasaules!

Tematiskās gultiņas vairos fantāziju, vēlmi rotaļāties un atrasties bērnistabā. Mūsu gultu klāstā ir zēnu un meiteņu gultu piedāvājums- gultiņas ar bortiņu, mājiņgultas, princešu gultas, divstāvu gultas, rotaļu namiņus un daudz, daudz ko citu!

Ne tikai šīs gultiņas un bērnistabas iekārtojums ne tikai veicina radošumu un vēlmi rotaļāties, bet tās būs arī drošas un komfortablas gulētājiem. 

Kāpēc vecāki izvēlas Castle beds

  • Tas būs ātrākais veids, kā bērnu pierunāt gulēt savā gultiņā;
  • Tiks piepildīti bērnu kvēlākie sapņi
  • Mēbeles ir ilgtspējīgas
  • Tiek veicināta iztēle un radošās spēles
  • Vislabākās iespējas izmantot ierobežoto vietu

Garantija ārpus robežām 

Mēs zinām, ka ikviens bērns iemīļos gultiņu tik ļoti, ka nevēlēsies ar to dalīties ar citiem, tāpēc dodam gultām 5 gadu garantiju, izņemot matračus. Problēmu gadījumā visa šī termiņa ietvaros jebkāda bojājātā komponente tiks nomainīta bez maksas.

Mēs esam pārliecināti par mūsu ekoloģiskajām bērnu gultiņām, skapjiem, ārtelpu mājiņām, rotaļu laukumiem, jo mēbeļu rāmju konstrukcijas ražotas tikai un vienīgi no priedes masīvkoka, līdz ar to mēbeles ir ļoti izturīgas. Divstāvu gultas sertificētas pie 120 kg svara, tas apstiprina teikto par masīvkoka konstrukciju/ rāmi – līdz aro nebūs problēmas, ja mamma uzkāps otrajā stāvā iemidzināt bērnu vai nolasīt vakara pasaciņu. 

Castle Beds piedāvā iegādāties bērnu preču mēbeles ar nomaksu līdz 12 mēnešiem, ikmēneša maksājums sākot no 19.90 EUR/mēnesī

No augusta sākuma t/p Alfa telpas ekspozīcija, kurā varēsi aplūkot plašo piedāvājumu!

RESURSS:
https://maminuklubs.lv/bebitis/kadu-gultu-izveleties-mazajam-pasaules-petniekam-294510/

Post a Comment

X