a
  >  Uncategorized   >  maminuklubs.lv – Grand Prix Ratiņu parādē Castle Beds dāvanu karte 500EUR vērtībā!

maminuklubs.lv – Grand Prix Ratiņu parādē Castle Beds dāvanu karte 500EUR vērtībā!

Māmiņu Klubam patīk pārsteigt, patīk sarūpēt tādas dāvanas jums, kas liktu elpai aizrauties un priekā gavilēt vēl nedēļu no vietas. Lūk, tieši tāda arī būs Ratiņu parādes Grand Prix lielā balva!

Tā būs dāvanu karte 500EUR vērtībā no Castle Beds jebkuru mēbeļu iegādei! 

Ekoloģiskas bērnu gultas, skapji, ārtelpu mājas, rotaļu laukumi.

Mēbeļu rāmji, konstrukcijas ražotas tikai un vienīgi no Priedes masīvkoka, līdz ar to mēbeles ir ļoti izturīgas. Garantija gultām 5 gadi – visa šī termiņa ietvaros jebkāda bojātā komponente tiks nomainīta bez maksas.

Lielākā Latvijas Ratiņu parāde būs košs izrotāto ratu karnevāls, kuram aicinām pieteikties! Vecākiem ir lieliska izdoma! Ratiņi pārtop par kuģiem, lidmašīnām, dzīvniekiem, dažādiem fantāziju tēliem. Uz Māmiņu Kluba Ratiņu parādi sabrauks dalībnieki no visas Latvijas.

GARANTĒTĀS BALVAS visiem dalībniekiem

Vecākus ar bērniem Māmiņu Kluba festivālā visas dienas garumā priecēs vairāk nekā 60 dažādas bez maksas aktivitātes, noderīgas zināšanas no vadošajiem Latvijas speciālistiem mātes un bērna veselības jomā un tikšanās ar vairākiem tūkstošiem ģimeņu vienuviet.

“Māmiņu Kluba Vasaras Festivāls jau ir kļuvis par tradīciju, kas ģimenēm ar bērniem ieskandē vasaru. Šogad pasākums ir kļuvis vēl plašāks, vienuviet pulcējot nozares ekspertus, māmiņu organizācijas un uzņēmumus, solot ļoti krāšņu programmu.

Pasākuma sākums – plkst. 12. Ieeja – bez maksas!

RESURSS:
https://maminuklubs.lv/mazulis/grand-prix-ratinu-parade-castle-beds-294508

Post a Comment

X